Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза оптом ціна

Кукурудза оптом цінаКукурудза як культура, дуже необхідна сьогодні як в сільському господарстві, для корму тварин, так і для населення. У багатьох країнах кукурудза є національною стравою, з кукурудзяного борошна печуть хліб, роблять різноманітні страви. Ця зернова культура буває практично кожен день на столах у людей, які живуть в більш теплому кліматі, і де врожайність кукурудзи висока. На даний момент кукурудза оптом (ціна) в нашій країні також доступна, її купують для засіву полів.

Бажаєте купувати вигідно насіння сільгосп культур для посадки і хороших врожаїв? У компанії «Седна-Агро» є в продажу не тільки кукурудза оптом (ціна), а й насіння пшениці, вівса, жита, проса і гречки. Всі затребувані культури продаються у нас.

Сама по собі кукурудза не тільки володіє привабливим смаком і ситністю, також вона має багато різновидів. Є ранні і пізні сорти, кормові та солодкі сорти молодої кукурудзи. Якщо Вам потрібна кукурудза оптом (ціна) за хорошими цінами, звертайтеся тільки до нас.
Наша компанія привозить в Україну тільки сертифіковану продукцію, яка проходить лабораторний контроль якості. Наші постійні клієнти закуповують насіння наперед оптом, так як знають, що нашій продукції можна довіряти. Кукурудза оптом (ціна) продається і в багатьох інших місцях, але найкращі та відібрані насіння пропонує тільки компанія «Седна-Агро».
Ви будете приємно здивовані, дізнавшись оптові розцінки на насіння. Ми намагаємося виходити на зустріч кожному клієнту, якому потрібна кукурудза оптом (ціна), а також інші товари з нашої продукції. Ми бажаємо збагачувати українські фермерські підприємства добірними видами насіння польових культур, щоб підвищувати врожайність нашої української продукції та її рентабельність на ринку.
Фірма «Седна-Агро» є перевіреним постачальником кращого насіння і пестицидів в Україні. До нас звертаються з багатьох регіонів України; ми готові співпрацювати також з іноземними компаніями. Потрібна кукурудза оптом (ціна)? Зателефонуйте до нас і залиште Вашу заявку. 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення