Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза кормова оптом

Кукурудза кормова оптомКукурудза є дуже цінною частиною раціону птахів і тварин на фермі, яких вигодовують на продаж м'яса. Ця культура має всі необхідні вітаміни і мінерали, добре насичує і сприймається організмом тварин. Якщо Ви вирощуєте курей, індиків, гусей або свиней, Вам напевно знадобитися кукурудза кормова (оптом).
Кормовий вид кукурудзи має великі зерна, які в два рази більше цукрової кукурудзи, і за смаком відрізняється своєю борошнистою основою. Вона добре насичує тварин і служить їм хорошим підживленням до денного раціону. У Вас в господарстві закінчилася насіння для посіву, і Вам потрібна кукурудза кормова (оптом)? Фірма «Седна-Агро» запропонує Вам придбати потрібний вид кукурудзи кормової.

Дана культура відрізняється від інших культур своєю стійкістю до спеки і добре переносить посушливе літо. В Африці даний сорт кукурудзи користується великою популярністю, там її вживають в їжу не тільки тварини, а й люди. Кукурудза кормова (оптом) добре приймається в грунтах південних регіонів України, її вирощуванням займаються і на заході.

За рентабельністю і врожайністю кукурудза займає перші місця, так як вона найменше схильна до нападків комах та інших шкідників. Якщо грамотно і вміло доглядати за даною культурою, то можна зібрати чималий урожай. Ви хочете вирощувати кукурудзу, і Вам потрібна кукурудза кормова оптом? Ми приймаємо оптові замовлення від наших клієнтів з усієї країни, оформіть заявку і Ваше замовлення буде відправлене.
Фірма «Седна-Агро» прагне збагачувати українські землі хорошим зерном і добривами, щоб кукурудза кормова (оптом) а також цукрова кукурудза могли вільно і безперешкодно виростати і приносити хороший урожай і зиск українським підприємствам.
Ви хочете дізнатися, скільки коштує в оптовій закупівлі кукурудза кормова (оптом)? Зверніться в нашу компанію, і Ваше замовлення буде прийняте в обробку.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення