Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза кормова купити оптом

Кукурудза кормова купити оптомДля того, щоб забезпечити збалансоване і ситне, різноманітне харчування для Ваших тварин на фермі, Вам потрібно заздалегідь подбати про вирощування певних культур, які б могли прослужити хорошим підживленням взимку. До таких культур належить кукурудза кормова (купити оптом), яку дуже часто вирощують для вигодовування птахів і свиней на м'ясо.

Підприємство «Седна-Агро» допоможе Вам виростити гідний урожай. Почніть свій посів з якісним насінням від нашої компанії. Потрібна кукурудза кормова (купити оптом)? Ви її можете замовити у нас, ми перешлемо її службою поштової доставки або іншими для Вас зручними способами.

Найчастіше, птиця, яка вигодувана кукурудзою, виростає сильною, енергійною і стійкою до різних хвороб. Якщо Ви паралельно підгодовуєте Ваших тварин картоплею, пшеницею або макухом, це також послужить для них хорошим підживленням. Щоб Ви були спокійні всю зиму з приводу годівлі птахів і тварин, Вам потрібна кукурудза кормова (купити оптом).
Якщо Ви купуєте оптову кількість насіння кукурудзи, Вам вистачить його на всю зиму і навіть на весну. Прорахуйте Ваші витрати корму на одну тварину, і тоді замовляйте потрібну кількість. Кукурудза кормова (купити оптом) - це недороге, але ситне підживлення для Вашої птиці і худоби. Маючи в своїх засіках кукурудзу, Ви ніколи не будете хвилюватися, чим прогодувати тварин довгою зимою.
Купуйте заздалегідь потрібні корми і насіння для подальшої посадки. На ринку ціни можуть вирости, а якість насіння навпаки, впасти. Але, якщо Ви замовляєте кукурудзу кормову (купити оптом) в компанії «Седна-Агро», Ви можете бути впевненими, якість нашої продукції завжди незмінна.
Вам потрібно підготуватися до посівних робіт в наступному році? Вам потрібна кукурудза кормова (купити оптом)? Придбайте її недорого у нас.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення