Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Комплексні мікродобрива

Комплексні мікродобриваДобрива необхідні не тільки для домашніх або садових рослин, а й в першу чергу, для городніх культур. Ті, хто мають великі приватні городи або ж поля, які засіяні або засаджені певною культурою, стикаються з питанням: «Які добрива варто вибрати, яке з них реально ефективне і принесе користь?». Досвідчені хлібороби Вам можуть підказати, що в такому випадку потрібні комплексні мікродобрива.

Ви бажаєте замовити добрива за оптовими цінами, недорого, якісно і з гарантією? Фірма «Седна-Агро» багато років постачає українські підприємства найкращими насінням під засів полів, протруйниками, добривами вищого класу. Хто виготовляє наші комплексні мікродобрива? Продукція виробляється кращими виробниками Швейцарії, Японії, Німеччини та інших європейських країн.

Щоб отримати максимальну продуктивність, Вам слід приділити чимало часу обробці і удобренню грунту. Озима пшениця, рапс, картопля і кукурудза - це ті культури, які найбільш популярні в нашій країні, але і які потребують додаткового підживлення. Вносьте комплексні добрива під час основного обробітку грунту, під час посіву і під час вегетації.
Роблячи таким чином, Ви отримаєте максимально хороший результат, і Ваш урожай не буде мізерним і незначним. Не варто купувати несертифіковані добрива на стихійних ринках або «з рук в руки». Компанія «Седна-Агро» пропонує вигідно замовити і купити комплексні мікродобрива для пшениці, картоплі, кукурудзи, ріпаку, буряків та інших важливих культур.
Бажаєте купувати добрива вищого класу? Хочете, щоб вони приносили дійсно, користь Вашим культурам? Радимо Вам придбати комплексні мікродобрива відомих німецьких марок від компанії «Седна-Агро».
Навіщо переплачувати, якщо у нас Ви зможете придбати хороші, якісні та ефективні комплексні мікродобрива? Зайдіть на наш сайт і прочитайте детальну інформацію про них.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення