Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Добриво Нітроамофос

Добриво НітроамофосНа сьогоднішній день безліч фермерів довіряють свої поля перевірених засобів, на кшталт добрива Нітроамофос. Такі матеріали можна замовити безпосередньо у виробників або на нашому складі, де представлений великий вибір і помірні ціни. На офіційному сайті «Седна-Агро» Ви можете дізнатися більше про склад і умови зберігання наших товарів. Ціни на всю продукцію можна уточнити у менеджера компанії по телефону. Наша компанія може запропонувати широкий асортимент різних речовин, які покликані підвищувати врожай і якість рослинної продукції. Всі препарати, в числі яких є і добриво під назвою Нітроамофос, проходять перевірку якості і є безпечними для споживачів. В одній категорії цін ми пропонуємо не тільки добрива, але також гербіциди, регулятори росту, фунгіциди та багато іншого.

Вибирайте тільки перевірені засоби, як добриво Нітроамофос. Наша компанія пропонує широкий вибір засобів для поліпшення якості полів, які вироблені в Україні.

Дана категорія засобів, як добрива бренду Нітроамофос, для збільшення родючості полів застосовується на грунті для сільгосп культур ще до початку посіву. Зверніть увагу на склад нашого кошти і приємне співвідношення його ефективності і вартості. Завдяки сучасним розробкам виробника Нітроамофос добриво не відбивається на здоров'я споживачів, а готовий продукт залишається безпечним для поставок по всьому світу.

Радимо вам зв'язатися з нашим менеджером, щоб отримати відповіді на всі Ваші питання і замовити дійсно не дорого добриво Нітроамофос. Це не тільки допоможе полегшити роботу на полях, а й розкриє весь потенціал поля.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення