Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Добриво для листяних рослин

Удобрение для лиственных растенийСільгосп рослинам листяного виду необхідне живлення мінаральними поживними речовинами протягом усього періоду їх зростання. Рослинами листяного виду в побуті прийнято вважати вазони кімнатних рослин, але в селянському середовищі листяними рослинами вважаються ті, які мають не лише пишне бадилля і листя, але й дають плоди. Це може бути картопля, буряк і зернобобові. Добриво для листяних рослин вкрай важливе, тому що такі рослини особливо потребують різних корисних компонентів, таких, як магній, цинк, сульфат, мідь, сірка та інші. Якщо вчасно не подбати за добриво для листяних рослин, підсумком буде убогий урожай або загибель існуючого.

Підприємство «Седна-Агро» реалізує по всій Україні висококласні добрива компаній швейцарських, німецьких і японських виробників. Завдяки успішній практиці, дані підприємства діляться своїм досвідом а також насінням, протруйниками і добривами з українськими партнерами. Бажаєте купити варте за якістю добриво для листяних рослин?

У нашій компанії Ви знайдете також хороші засоби підживлення для пшениці та інших зерново-злакових культур. Якщо Вам потрібна допомога, щоб розібратися, який комплекс Вам потрібно підібрати, звертайтеся до нас. Наші менеджери допоможуть Вам вибрати те добриво для листяних рослин, яке буде найбільш дієвим для грунту Вашої посадки і для самих рослин.
Не варто купувати продукцію, до якої не додаються сертифікати або інші документи. Така продукція не справить бажаний результат, а також може нашкодити Вашим посадкам. Добриво для листяних рослин купувати варто тільки у спеціалізованих компаній.
На сайті компанії «Седна-Агро» Ви без зусиль зможете прочитати інформацію про культури, які Ви вирощуєте, а також знайдете підходяще добриво для листяних рослин. Хочете, щоб Вас проконсультували досвідчені фахівці? Бажаєте якомога швидше замовити продукцію?
Зателефонуйте до компанії «Седна-Агро» і повідомте, яке добриво (для листяних рослин) Ви вибрали для замовлення.


 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення