Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Рання кукурудза насіння

Рання кукурудза (насіння купити можна у нас) є одним з найбільш скоростиглих сортів, які можуть дозріти всього за 2,5 місяці. Відрізняються швидким ростом, солодкими плодами і приємним кольором.

Підприємство «Седна-Агро» має в асортименті посівних культур сорт «рання кукурудза», насіння якої Ви зможете без клопотів купити у нас. Якщо Ви віддаєте перевагу купувати насіння тільки закордонного виробника, зайдіть на наш сайт і виберіть потрібний Вам вид посівного насіння.

Рання кукурудза насінняКукурудза здавна була джерелом прожитку багатьох українських сільських сімей, так як її щільна і ситна структура дозволяла їм змолоти кукурудзу в борошно, засолити або подрібнити кукурудзяні насіння для вживання в їжу. Якщо Ви бажаєте продавати солодкий сорт кукурудзи, то рання кукурудза (насіння у нас відмінні) - це найкращий сорт для засіву.

Якщо Ви ще не придбали насіння кукурудзи під засів, то Вам слід поквапитися, щоб встигнути запастися ними до посівного сезону. Рання кукурудза (насіння в нашій компанії першосортні) швидко сходить і дозріває, і це головна їх перевага. Доросла рослина має дуже міцну кореневу систему, красивий качан. Рослина не вибаглива і стійка до різних погодних умов і шкідників.

Щоб вибрати дійсно хорошу ранню кукурудзу, її насіння слід вибирати дуже уважно. Всі виробники хвалять своє насіння і ручаються за їх великий урожай. Але тільки перевірені виробники вселяють довіру українським агрономам. Не забудьте порадитися з більш досвідченими фермерами і агрономами, і вони підкажуть Вам, який виробник дійсно продає добре насіння.

«Седна-Агро» є одним з великих дилерів закордонних виробників насіння в Україні. Рання кукурудза і насіння її кращих виробників представлені ​​в декількох сортах на нашому сайті.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення