Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Посівне насіння кукурудзи

Настав посівний сезон, а Ви ще не придбали посівне насіння кукурудзи? Тоді Вам слід серйозно зайнятися пошуком надійної компанії, яка готова Вам надати хороший гібрид насіння кукурудзи.

У компанії «Седна-Агро» Ви маєте приголомшливу можливість придбати будь-яке посівне насіння кукурудзи, яке повністю відповідає держстандартам. Наші насіння продається вже протравленим, тому воно готові до висадки у відкритий грунт.

Посівне насіння кукурудзиПри виборі посівного насіння кукурудзи, Вам слід звернути увагу на країну-виробника. Намагайтеся підібрати те насіння, яке максимально підійде до того клімату, де Ви його збираєтеся вирощувати. Якщо Ви переглядаєте лінійку закордонного насіння, варто пам'ятати, що такому насінню не завжди підходить наш клімат, так як в тих країнах, звідки його завезли, можливо, набагато спекотніше або прохолодніше.

Якщо Ви все ж зважилися придбати посівне насіння кукурудзи іноземного виробника, то виберіть насіння, яке вирощене в сусідніх країнах, де клімат максимально схожий з нашим. Це може бути Росія, Сербія, Білорусія або Угорщина. З приводу вибору насіння під клімат Вашого регіону Ви можете додатково проконсультуватися у наших фахівців. Ми завжди раді відповісти на Ваші запитання.

Для того, щоб вибрати дійсно хороше посівне насіння кукурудзи, не варто «кидатися» на рекламу, яка обіцяє великі врожаї та інше. Звісно, для агронома дуже важлива врожайність, але при виборі потрібно тверезо оцінювати всі  характеристики товару.

У компанії «Седна-Агро» Ви придбаєте перевірене часом посівне насіння кукурудзи, і про свій вибір Ви ніколи не пошкодуєте. Поспішайте придбати потрібне насіння до посівного сезону у нас!

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення