Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння соняшнику піонер ціна

Посадка будь-якої культури вимагає придбання відповідних насіння, які б підійшли під Ваші умови, а також відповідали б Вашим вимогам по бюджету. І зробити це найпростіше в тому випадку, якщо Ви звернетеся за допомогою до професіоналів, які зможуть надати Вам великий вибір товарів і всі вони будуть представлені з гарантією якості. І одним з таких варіантів можуть бути насіння соняшнику Піонер, ціна на які можуть дещо відрізнятися в залежності від постачальника.

Насіння соняшнику піонер цінаЦіни на насіння соняшнику марки Піонер в нашій компанії є оптимальними до швидкості нашої роботи, сервісу і можливостям щодо поставок, тому багато клієнтів вважають за краще співпрацювати з нами на постійній основі. А якщо Ви потребуєте, щоб отримати цілий ряд товарів, то Ви можете відразу комплексно купити у нас насіння соняшнику Піонер, і ціни на такі товари можуть бути ще нижчими за рахунок оптових замовлень, але дані умови Вам варто обговорювати індивідуально.

Якщо Ви вирішите купити у нас насіння соняшнику Піонер, ціна на них буде вирахувана без будь-яких прихованих платежів, і після узгодження всіх питань, Ви отримаєте кінцеву вартість замовлення. Таким чином, Ви можете відразу спланувати свій бюджет і розраховувати на нього.

Якщо Ви хочете дізнатися актуальні ціни на насіння соняшнику марки Піонер, то Вам достатньо буде зв'язатися з нами в телефонному режимі і назвати менеджеру назву необхідного сорту рослини. А якщо Ви самі ще не визначилися з товаром, то наші менеджери можуть запропонувати Вам свою консультацію і допомогу у виборі товарів.

Ми пропонуємо Вам замовити саме насіння соняшників від Піонер за доступними цінами, але у нас Ви знайдете і сотні інших товарів, які також можуть підійти Вам, тому ми рекомендуємо Вам переглянути каталог товарів перед тим, як оформити замовлення.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення