Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння соняшника гібрид купити

Кожен досвідчений агроном зустрічає весну вже з новими запасами насіння для посіву, щоб в новому урожайному році зібрати щедрий урожай. Якщо Вам потрібне насіння соняшника (гібрид купити можна у нас), які б відповідали всім держстандартам і вимогам, наша компанія готова Вам надати таку продукцію.

Наша організація називається «Седна-Агро», ми є великими дилерами в сфері продажу насіння з Європи та інших країн світу. Тому, насіння соняшника (гібрид купити можна без складнощів у нас) у нас найкращі, так як це першосортна і добірна продукція.

Насіння соняшника гібрид купитиДбайливий агроном завжди підходить відповідально до питання вибору насіння, і, як правило, довіряє тільки одному і перевіреному часом дилеру. Таким дилером є ми, нам довіряють тисячі українських компаній, тому що насіння соняшника (гібрид купити за прийнятною ціною можна у нас) завжди однаково високої якості.

Ви переживаєте за врожайність посіяних культур? Якщо Ви придбали сумнівні насіння і тепер переживаєте за їх сходи, Вам потрібні насіння соняшника (гібрид купити недорого можна у нас), якість яких сертифікована і підтверджена лабораторними дослідженнями.

Якщо Ви вже співпрацюєте з компанією «Седна-Агро», то хвилюватися за свій урожай Вам зовсім не потрібно. Насіння соняшника (гібрид купити радимо у нас), які Ви придбали у нас - це найкращі насіння, які були відібрані спеціальним обладнанням. Засіваючи грунт таким насінням, Ви ніколи не помилитеся і не пошкодуєте про вибір виробника.

Організація «Седна-Агро» намагається задовільнити потреби своїх клієнтів і забезпечити їм прибутковий урожай і процвітання їх аграрної діяльності. Вам потрібні насіння соняшника (гібрид купити варто у нас)? Тоді виберіть нашу компанію для покупки якісного насіння.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення