Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза кормова насіння купити

Кукурудза набула великої популярності серед вирощуваних культур в Україні. Ця культура відрізняється від інших своїм відмінним зростанням і схожістю. Її великі врожаї роблять перспективним вирощування саме цієї культури, тому вона стійко витримує конкуренцію з іншим і посівними культурами. Зараз в Україні існує великий різновид вирощуваного насіння кукурудзи. Серед них чималу популярність займає кормова кукурудза. Кукурудза кормова, насіння купити можна у нас, це сильна і стійка рослина, яка також дає чималий урожай.

Підприємство «Седна-Агро» бажає запропонувати Вам якісне посівне насіння українських та іноземних виробників. Кукурудза кормова (насіння купити у нас можна без проблем) є одним з фаворитів сільськогосподарських підприємств, які вирощують птицю і іншу худобу.

Кукурудза кормова насіння купитиВирощування кукурудзи серед українських агрономів є дуже перспективною і прибутковою справою. Особливу популярність кукурудза набуває у птахівників і скотарів, які закуповують насіння кукурудзи оптом, щоб мати можливість прогодувати своє господарство. Кукурудза кормова (насіння купити можна недорого у нас) є невибагливою культурою, яка виносить посуху і спекотні бездощові дні. Її вирощують майже в усіх регіонах України, де тримається суха погода з середньою вологістю.

Якщо Ви бажаєте вибрати кормову кукурудзу, то насіння купити за прийнятними цінами можна в компанії «Седна-Агро». Наші досвідчені співробітники проконсультують Вас по сортам кормової кукурудзи, і Ви залишитеся задоволені Вашим вибором.

Якщо Вам невідомо, як вирощувати таку культуру, як кукурудза кормова (насіння купити за адекватною ціною можна у нас), Вам не варто хвилюватися. Всі потрібні матеріали та інструкцію ми надаємо разом з насінням.

Підприємство «Седна-Агро» запрошує Вас розпочати вигідну співпрацю. Кукурудза кормова (насіння купити поспішіть у нас) за цінами, які доступні кожному, продається саме у нас.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення