Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Де купити насіння соняшника

Перед настанням посівних робіт, аграрії завчасно вирішують, де купити насіння соняшника, щоб сезон не застав їх зненацька. Щоб насіння були дійсно хороші і принесли чималий урожай, покупцеві слід звернути особливу увагу на виробника і пропоновану продукцію.

Організація «Седна-Агро» займається посередницькою діяльністю в прожажі тільки перевіреної продукції. Все насіння, які знаходяться у нас в продажу, вже протравлене і придатне до висадки. Якщо Ви ще не визначилися і не знайшли компанію, де купити насіння соняшника недорого, - звертайтеся до нас за допомогою.

Де купити насіння соняшникаСоняшник вирощують на сонячних ділянках, де рослина не буде відчувати нестачу сонячного світла або вологи. Кожна рослина любить вологу і хороший догляд, і соняшник - не виняток. Якщо у Вас усушлівий клімат і грунт не родючий, Вам слід подбати про його добриво і штучний полив, перш, ніж посіяти соняшник. Де купити насіння соняшника, щоб воно було дійсно хорошими і дало гідний урожай? Відповідь проста: організація «Седна-Агро» надасть Вам всі необхідні види насіння соняшнику.

Якщо Ви на даний момент займаєтеся вибором насіння, то віддайте перевагу протравленому насінню в оригінальній упаковці виробника. При купівлі насіння Вам повинні видати всі необхідні інструкції та сертифікати якості продукції. Ми Вам порадимо, де купити насіння соняшника, якщо Вам буде важко зробити правильний вибір.

Коли постає питання, де купити насіння соняшника, не радьтеся з недосвідченими людьми, які не працюють в аграрній сфері, і, тим більше, не купуйте у них продукцію. Зверніться до нас з Вашими питаннями, і Вас проконсультують кваліфіковані співробітники.

«Седна-Агро» - одна з кращих компаній-дилерів на українському ринку, які постачають не одне підприємство якісним насінням. Ви шукаєте, де купити насіння соняшника? Радимо Вам обговорити всі питання з нами.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення