Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Соняшник посівний ціна

Українська аграрна промисловість з кожним роком стає все більш і більш вигідною. На міжнародному ринку не тільки корпорації з виробництва харчової продукції, але і споживачі почали дізнаватися продукти рослинного походження з України, а багато компаній готові укладати з українцями договору про регулярні поставки сировини. Якщо Ви зацікавлені в тому, щоб вийти на міжнародний ринок вже в перші роки роботи, замовляйте соняшник посівної. Ціна насіння може варіюватися в залежності від різних критеріїв, але ми рекомендуємо вибирати тільки перевірені матеріали.

Соняшник посівний цінаКомпанія «Седна-Агро» надає своїм партнерам все необхідне для успішної роботи на полях. На нашому офіційному сайті Ви можете знайти не тільки посівної соняшник за прийнятною ціною, але також обладнання, добрива та багато іншого. Зверніть увагу на інформаційну рубрику, де зібрані статті з приводу догляду за рослинами і поради щодо усунення хвороб, паразитів і грибка. У Вас також є можливість звернутися до нас за засобами захисту посівного соняшнику. Ціна всіх товарів зберігається в рамках доступності, щоб будь-який починаючий підприємець міг придбати все те, що потрібно для багатого врожаю. Рекомендуємо вивчити технічні характеристики доступних матеріалів - вся інформація викладена на сайті підприємства для зручності клієнтів. Сьогодні Ви можете порівняти різні гібриди однієї і тієї ж культури рослин і зробити правильний вибір на користь дійсно сталого посівного соняшнику. Ціна насіння - не єдина перевага нашого товару. Крім цього, ми також перевіряємо якість матеріалу, цілісність зерна, додатково обробляємо насіння перед продажем.

Заходьте на офіційний сайт нашої компанії і дізнавайтеся більше про ефективний спосіб посіву. Вибирайте якісне насіння різних рослин, замовляйте по доставці горох, кукурудзу, соняшник посівної. Ціна кожного замовлення обговорюється індивідуально по телефону з менеджером підприємства.

Щоб зв'язатися з нами і отримати відповіді на всі Ваші питання, просто зателефонуйте за номером, який вказаний на екрані. У нас Ви знайдете найкраще поєднання якості і ціни посівного соняшнику та інших культур сільгосп рослин.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення