Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Раннє насіння кукурудзи

Ранні насіння кукурудзи доводиться закуповувати набагато раніше початку посівного сезону. Однак багато підприємців в аграрній сфері стикаються з проблемою, коли вони платять за великі обсяги зерен, які в результаті не сходять. Це може відштовхнути від сільського господарства бізнесменів, тому компанія «Седна-Агро» зібрала навколо себе досвідчених фермерів, які готові обмінюватися досвідом, обладнанням і матеріалами для більш ефективної роботи на полях. На нашому офіційному сайті Ви можете замовити раннє насіння від пшениці, кукурудзи, гороху, соняшнику та багатьох інших популярних культур.

Раннє насіння кукурудзиКрім широкого асортименту ми можемо запропонувати вигідний продаж зерен і насіння для посіву в високій якості. При цьому вартість замовлення зберігається в рамках доступності. Ви можете дізнатися більше про доступні насінні ранньої кукурудзи та інших рослин, вивчити їх технічні характеристики, порівняти властивості традиційних і гібридних форм. У Вас є можливість вибрати саме той вид рослин, який більш ймовірно принесе багатий урожай вже в перший рік роботи на полі. Ми намагаємося бути корисними для всіх аграрників України, тому надаємо широкий вибір не тільки серед насіння ранніх форм кукурудзи, але також і засобів по захисту рослин і специфічного обладнання. Переконайтеся в цьому на офіційному сайті компанії, де розміщена вся інформація про доступні товари як зарубіжних, так і українських виробників.

Не відкладайте дзвінок на потім - якісні неушкоджені цільні ранні насіння кукурудзи можна купити у нас з доставкою за вказаною адресою, а результат посіву гарантовано принесе щедрий урожай. Ви можете дізнатися більше про всі види насіння на ресурсі «Седна-Агро», щоб вибрати більш стійкі або більш вигідні для споживача сорту.

Якщо у Вас залишилися питання по догляду за рослинами, отримати відповіді Ви можете по телефону. Зв'язатися з нами можна за номером, який вказаний на офіційному сайті нашої компанії. Рекомендуємо також ознайомитися з порадами від досвідчених фахівців, якими ми регулярно ділимося в інтернеті. Замовляйте необхідну кількість насіння від ранніх сортів кукурудзи і відкиньте всі сумніви з приводу дешевизни якісних матеріалів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення