Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння соняшнику для півдня України

Зважаючи на розвиток технологій і зростання населення, в найкомфортніших ля проживання районах немає місця для вигідного вирощування харчових культур рослин. На сьогоднішній день фермери та інші підприємці аграрної промисловості закуповують насіння соняшника для півдня України, який характеризується рівнинами, низькорослими деревами, достатком сонця і, зрозуміло, багатим грунтом.

Насіння соняшнику для півдня УкраїниЯкщо Вам необхідно почати сезон з сировиною виняткової якості, не ризикуйте - звертайтеся до фахівців, які нададуть відібрані насіння соняшнику. На півдні України Ви можете вирощувати різні сільськогосподарські культури, як наприклад горох, пшеницю, кукурудзу і багато інших. Однак в разі посухи або пандемії грибка урожай може постраждати. У таких випадках аграрники звертаються до нас, в компанію «Седна-Агро». Ми зібрали навколо себе співтовариство підприємців з сільськогосподарської сфери з усієї України. Таким чином кожен може закупити для півдня України насіння соняшнику високої якості. Матеріал для посіву проходить перевірку і додаткову обробку. Ви можете дізнатися про це більш детально на офіційному сайті компанії. Зверніть увагу на різноманітність сортів кожної з доступних культур, які можна вирощувати на півдні України. Насіння соняшнику представлені в декількох варіантах гібридних форм. Вони більш стійкі перед змінами погоди, а також мають більш високий відсоток вміст олії. Це вигідно не тільки для посіву, але і для збору врожаю. Ваші партнери по виготовленню рослинної олії будуть приємно здивовані зростанням продуктивності сільського господарства на півдні України. Замовте насіння соняшнику, які підготовлені спеціально для того, щоб починати сезон з чистого аркуша.

Рекомендуємо вивчити весь асортимент підприємства «Седна-Агро», де Ви можете знайти не тільки матеріали для посіву, але також і спеціальне обладнання для обробки полів, техніку і добрива. Замовляйте цільне насіння соняшнику для півдня України і виходите на новий рівень сільського господарства.

Якщо у Вас залишилися питання з приводу доставки та оплати, телефонуйте нам за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії. Якщо Ви зацікавлені в довгостроковому співробітництві, ми можемо зробити висновок взаємовигідний договір. Вибирайте гібридні вітчизняні насіння соняшнику з півдня України та переконайтеся на особистому досвіді, що якісні матеріали для посіву не обов'язково повинні бути дорогими.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення