Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння соняшника Сингента ціна

Сьогодні багато фермерів намагаються підняти рівень свого врожаю, особливо якщо мова заходить про подсолнухах. Насіння соняшнику Сингента, ціна яких не виходить за рамки доступності, мають більш вигідними характеристиками, тим традиційні види рослин даної культури. Все це обумовлено багаторічними схрещуваннями різних сортів соняшнику, щоб вивести більш вигідні для людини мутації в основну ланцюг геному рослини. Таким чином з нашого насіння Ви отримуєте стійкі рослини, які не замерзають при перепадах температури, що не висихають в самий жаркий період літа і надають багатий урожай вже в першому році.

Насіння соняшника Сингента цінаМи рекомендуємо звернути увагу на різноманітність насіння соняшнику від компанії Сингента. Ціна на всі товари приблизно однакова, так як наша компанія зацікавлена ​​в розвитку агропромислового комплексу України. Ви можете вибрати не просто дешеве, але і якісне насіння, які попередньо піддавалися обробці спеціальними засобами для зміцнення рослин.

Рекомендуємо вивчити технічну інформацію на офіційному сайті компанії «Седна-Агро», яка стосується всіх доступного насіння. Завдяки цьому Ви можете зробити правильний вибір на користь саме тих насіння, які не тільки зійдуть в повному обсязі, але і принесуть щедрий урожай. Таким чином навіть початківці підприємці знаходять свого клієнта на міжнародному ринку. Вибирайте вигідне за ціною насіння соняшнику від Сингента, за яким легко доглядати.

Ми готові до довгострокового співробітництва з партнерами, які теж зацікавлені в тому, щоб поширювати на зовнішньому ринку якісні продукти харчування українського виробництва. Ви можете укласти з нами взаємовигідний договір на приємних умовах. Замовити насіння соняшнику Сингента, ціна яких порівнянна з вартістю насіння у приватного фермера, можна по телефону.

Якщо у Вас залишилися питання, просто зв'яжіться з менеджером нашого підприємства. Також не забувайте про зручну можливості ознайомитися з порадами по догляду за рослинами від досвідчених українських фермерів на офіційному сайті компанії «Седна-Агро». Уточнюйте ціну на насіння від соняшника виробництва Сингента і починайте успішну кар'єру в сфері аграрної промисловості.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення