Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння соняшник гібрид

Багато молоді підприємці в сфері сільського господарства України не можуть почати сезон без проблем, проте ми рекомендуємо Вам перестрахуватися і заздалегідь заготовити насіння. Соняшник, гібрид якого стійкий перед різкими змінами погоди, на сьогоднішній день є одним з найбільш затребуваних культур. Якщо Ви не знаєте, з чого почати свій аграрний бізнес, купуйте для посіву гібрид насіння соняшнику і спостерігайте за тим, як Ваші поля починають приносити прибуток.

Насіння соняшник гібридПідприємство «Седна-Агро» зібрала навколо себе десятки підприємців, яким необхідна підтримка. Завдяки нашому сайту Вам не потрібно довго шукати специфічне обладнання і добрива - досить тільки відкрити асортимент компанії і зробити замовлення на матеріали або насіння. Гібриди соняшнику, кукурудзи, гороху та багатьох інших культур мають великі переваги перед традиційними видами рослин. Так як на території України не популярна гідропоніка, урожай сильно залежить від погодних умов і активності комах. Ви можете звернутися до нас, щоб вибрати попередньо оброблені неушкоджені насіння гібридів соняшнику і переконатися в їх стійкості та продуктивності. На офіційному сайті підприємства детально описані всі доступні види насіння - в залежності від своїх потреб Ви можете замовити з доставкою будь-який з них.

Слід зазначити, що вся продукція в каталозі «Седна-Агро» проходить перевірку якості, а серед виробників представлені як зарубіжні, так і українські. Вибирайте комфортне засівання і купуйте якісне насіння. Соняшник, гібрид якого має більший відсоток масла в ядрах насіння, дуже затребуваний як в Україні, так і на міжнародному ринку.

Рекомендуємо також звернути увагу на інші товари в асортименті нашого підприємства. Крім гібридів насіння соняшнику ми можемо надати довгострокове взаємовигідне співробітництво, поради по догляду за рослинами, а також різноманітне обладнання для обробки полів.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення