Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння гібридів кукурудзи

На сьогоднішній день багато людей не встигають за розвитком технологій. ГМО, генна інженерія, схрещування, відкриття нових засобів по догляду за рослинами - все це може лякати молодих підприємців, які роблять перші кроки на шляху аграрної промисловості. Тому компанія «Седна-Агро» поширює насіння гібридів кукурудзи та ділиться інформацією про всі доступні насінні сільгосп рослин свого асортименту.

Насіння гібридів кукурудзиКожен український підприємець може просто зайти на наш офіційний сайт і вибрати матеріали для посіву. Завдяки технічній інформації з приводу кожного виду гібридної форми рослин Ви можете вибрати для себе саме те насіння, яке проросте найкраще саме на Ваших полях. Зверніть увагу на велику різноманітність рослин, які можна зробити своїм джерелом доходу в Україні. Крім насіння гібридів кукурудзи ми готові доставити Вам зерна пшениці, гороху, соняшнику та багатьох інших популярних на міжнародному ринку рослин. Навіть у початківців фермерів є можливість вийти на зовнішній ринок і знайти корпоративних клієнтів з харчової промисловості. А компанія «Седна-Агро» допомагає насінням гібридів кукурудзи та іншими товарами поширювати на території України якісні та корисні продукти харчування для суспільства.

Крім різноманітності культур ми готові здивувати Вас сучасними засобами для догляду за сільгосп рослинами. Також на офіційному сайті нашого підприємства у Вас є можливість придбати специфічне обладнання для роботи на полях. Якщо Ви вже замовили насіння ранніх гібридів кукурудзи, але не впевнені в своїх діях, рекомендуємо ознайомитися з порадами на сайті нашої компанії. Тут можна дізнатися про те, як правильно винищувати паразитів, позбавлятися від грибка і як вибирати насіння для посіву.

Телефонуйте нам за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії «Седна-Агро». Замовляйте якісні добірні насіння гібридів кукурудзи, щоб зібрати свій перший урожай, який окупить всі витрати.

Прагніть надати споживачеві тільки корисну продукцію - вибирайте такі матеріали для обробки паростків, які сприяють повноцінному розвитку рослин і не шкодять їх якості. Щоб збути качани кукурудзи, використовуйте насіння гібридів, які легко переносять посуху, паразитів і зміни погодних умов.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення