Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Куплю насіння соняшника Сингента

Багато підприємців з сільськогосподарської сфери цікавляться новинками серед вигідних рослин. Дуже часто їх пошуки обмежуються оголошеннями в дусі: «Куплю насіння соняшнику Сингента", - або будь-якого іншого сорту. Однак якщо Ви зацікавлені в більш просунутому плані розвитку свого бізнесу, сміливо звертайтеся до нас в компанію з продажу насіння для посіву. Насіння соняшнику Сингента можна купити у наших партнерів по прийнятною для українського ринку ціною.

Куплю насіння соняшника СингентаВам не доведеться турбуватися про раптове погіршення погодних умов або про хвороботворних організмах. Завдяки професійній роботі з сільськогосподарськими культурами вітчизняні виробники можуть надати стійкі до фізичного впливу насіння соняшнику. Купіть Сингента для того, щоб не витрачати час на перевірку товару. Ми ретельно перевіряємо насіння на відповідність міжнародним стандартам якості. Завдяки наявності сертифіката Ви можете бути впевнені в тому, що готова продукція буде добре прийнята на міжнародному ринку.

У наших інтересах представити широкий вибір корисних і недорогих продуктів харчування для споживача. Ви можете укласти з нами співпрацю і купити насіння соняшника сорту Сингента, щоб почати свій шлях підприємця на високій ноті.

Рекомендуємо ознайомиться з повним каталогом доступних насіння на офіційному сайті нашої компанії. Українські виробники гарантують високу якість продукту, а ми надамо швидку доставку замовлення в будь-якій кількості. Припиніть поширювати оголошення: «Куплю насіння соняшнику Сингента», - звертайтеся безпосередньо до нас, щоб отримати доступ до продукції провідних українських виробників.

Щоб зв'язатися з нами і отримати відповіді на всі Ваші питання, просто зателефонуйте нам за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії. Купуйте якісне насіння Сингента - соняшнику з високими показниками стійкості до холодів, посух і паразитам. Зробіть свою роботу трохи простіше.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення