Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Де купити насіння соя

Якщо Ви займаєтеся вирощуванням сільськогосподарських культур на території України, щороку у Вас або Ваших конкурентів може початися з завдання, де купити насіння. Соя, кукурудза, пшениця і багато інших видів рослин, які легко приживаються в українському ґрунті, можуть бути легко схильні до різких змін погодних умов. Також важливу роль відіграють паразити, грибок, хвороби. Всього цього можна уникнути, якщо замовити якісне насіння. Купіть сою у компанії, де проходить покрокова перевірка товару. Саме ми є посередником між фермером і клієнтом. Для Вашої зручності компанія «Седна-Агро» розмістила на офіційному сайті інформацію про всі доступні видах насіння, які можна використовувати для засівання.

Де купити насіння сояКрім сучасної техніки і професійної команди підлеглих необхідно мати високоякісні матеріали для того, щоб отримати такий урожай, який принесе користь і Вам, і споживачеві. В інтересах нашої компанії, де Ви можете купити насіння сої, кукурудзи, соняшнику та гороху, на першому місці стоїть висока якість товарів, які ми надаємо нашим партнерам. Гібридні форми рослин більш стійкі до холодів, посухи, грибку та впливу паразитів. Також наші співробітники працюють над підвищенням обсягів врожаю, так як ми розуміємо, що для починаючого підприємця дуже важливо задовольнити запити споживача. Вибирайте тільки якісні матеріали на нашому сайті, де описані насіння сої. Купити товар можна в будь-якій кількості прямо по телефону. Зверніть увагу, що для оптового замовлення діють знижки.

Якщо ви хочете стати нашим постійним партнером і укласти взаємовигідну довготривалу співпрацю, звертайтеся до менеджера компанії по телефону. Номер зазначений на офіційному сайті «Седна-Агро». Забудьте про конкурентів, де купити насіння, соя не виняток, ризиковано і дорого. Звертайтеся до перевірених виробників, які нададуть сертифікат якості.

Крім іншого, на нашому сайті можна вибрати спеціалізоване сучасне обладнання для роботи на полях і матеріали для обробки рослин. Якщо Вам необхідно зміцнити саджанці сої, купіть їх для насіння на сайті, де все товари українського виробництва надані за вигідною вартості.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення