Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Раннє насіння кукурудзи

Далеко не кожен підприємець може почати свою діяльність успішно в першому ж році. Ви можете виділитися на тлі конкурентів вже зараз, якщо купите у нас ранні насіння кукурудзи. Перевірені матеріали для посіву забезпечать Вам багатий урожай. Численні клієнти нашого підприємства користуються послугами іноземних імпортерів, які надають свої товари на нашому сайті. У Вас є можливість придбати насіння, які відібрані спеціально для того, щоб Ви могли запропонувати своїм партнерам в харчовій промисловості тільки найкраща сировина.

Раннє насіння кукурудзиПропонуємо Вам ознайомитися з повним асортиментом сайту. Крім ранніх насіння кукурудзи в каталозі можна знайти посівні матеріали всіх популярних в Україні культур рослин. У цей список входять пшениця, соняшник, горох і багато інших рослин. Варто зазначити, що ми пропонуємо вибрати не тільки харчові культури сільгосп рослин, але також і кормові сорти. Якщо Ви хочете вирощувати кукурудзу, вибирайте ранні насіння, щоб зібрати багатий урожай раніше конкурентів і зробити партнерам вигідну пропозицію. Крім насіння ми також маємо в каталозі добрива. Важливим є те, що вся представлена ​​продукція пройшла перевірку якості і відповідає санітарним нормам. Це сприяє тому, щоб на Ваших полях росли виключно безпечні та корисні рослинні продукти. Щоб бути впевненим в успіху, замовте насіння ранньої кукурудзи і отримаєте доставку в будь-яку точку України.

Рекомендуємо порівняти доступні сорти насіння, які перераховані на сайті компанії. Гібридні форми здатні рости в не найсприятливіших місцях, однак тільки Ви можете вирішувати, який сорт найбільше підходить саме Вам. Замовити ранні насіння кукурудзи можна по телефону. Просто зв'яжіться з нами за номером, який вказаний на екрані.

Уточнити умови доставки і форму оплати можна у менеджера підприємства. Ми також рекомендуємо вибрати оптимальний за ціною і якістю добрива. Подбайте про результат роботи в полі і замовте виключно сертифіковані насіння від ранніх сортів кукурудзи. Це рішення дозволить Вам успішно розпочати кар'єру і швидко вийти на міжнародний ринок.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення