Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Продаж насіння кукурудзи

Продаж насіння кукурудзи може здатися непотрібною для підприємців, які вже займають стійке місце на ринку України. Однак багато молодих аграрники можуть зіткнутися з проблемою перших років роботи на полях. Так як слабкі насіння не можуть дати багатий урожай при несприятливих умовах, у підприємців не залишається фінансових можливостей інвестувати перед посівом. Однак наша компанія може допомогти Вам і надати недорогі насіння кукурудзи. Продаж товарів для аграрної сфери на нашому сайті відбувається між численними партнерами нашого підприємства. Завдяки нашій діяльності десятки постачальників обладнання, добрив і насіння можуть знайти свого клієнта.

Продаж насіння кукурудзиЯкщо Ви не знаєте, як підняти якість свого врожаю, зверніться до продажу насіння кукурудзи, пшениці, гороху, соняшнику та інших культур сільськогосподарських рослин. Пропонуємо Вам ознайомитися з повним асортиментом нашої компанії і порівняти продукцію різних виробників. Кожен сорт має свої переваги, які сприяють швидкому зростанню і різнобічного розвитку. Щоб скористатися послугами продажу насіння кукурудзи, просто вивчіть наш сайт.

Рекомендуємо порівняти всі доступні сорти гібридних форм. Саме ці види можуть дати Вам багатий урожай, навіть в разі різких змін погодних умов. Ви можете не боятися грибка або паразитів, так як наші партнери, для яких продаж насіння кукурудзи - основне заняття, попередньо готують свою продукцію.

Виробник в обов'язковому порядку відбирає тільки найбільші насіння з непошкодженими ядрами. Далі матеріали обробляють спеціальними препаратами і сертифікують. Саме документи підтверджують високу якість і безпеку насіння. Продаж кукурудзи може стати для Вас успішної вже в перший же рік роботи на полях. Просто підготуйтеся до посіву і зберіть багатий урожай.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення