Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння кукурудзи солодкої Україна

Вас цікавлять якісні насіння кукурудзи солодкої? Україна на сьогоднішній день встигла підняти експорт кукурудзи в кілька разів, що робить нашу країну однією з найбільш зручних для вирощування затребуваних культур рослин. Ви можете розпочати успішний бізнес і вже з першого року зібрати багатий урожай, який можна збувати партнерам по всьому світу. Щоб домогтися таких результатів, можна придбати в Україні насіння солодкої кукурудзи. Спеціально підготовлені до посіву насіння мають особливі характеристики. Ви можете бути впевнені в якості покупки, якщо звернулися у велику компанію, так як приватні підприємці не можуть займатися сортуванням, сертифікацією і обробкою насіння. Хоч в Україні солодка кукурудза росте успішно, різкі зміни клімату і рідкість дощів можуть привести до неврожаю. Ми можемо допомогти вам уникнути цього в перші роки своєї роботи.

Насіння кукурудзи солодкої УкраїнаЗверніть увагу на асортимент наше й компанії на офіційному сайті. У каталозі представлені посівні насіння різних сільгосп культур. Ви можете не просто вибрати різні види рослин для поширення на ринку України, але також і вибрати сорти, яким буде більш комфортно рости саме на Ваших полях. Завдяки тому, що наші постачальники займаються підготовкою насіння до сівби оптом, кожна партія товару проходить сертифікацію, яка повинна підтверджувати якість насіння. Це тільки сприяє тому, що на полі не буде місця для бур'янів, а Ви зможете надати дійсно якісну солодку кукурудзу жителям України. Насіння різних сортів можна замовити прямо по телефону. Просто зв'яжіться з нами за номером, який вказаний на офіційному сайті нашої компанії, і зробите замовлення.

На сьогоднішній день кукурудза є однією з найпопулярніших культур сільгосп рослин. Це обумовлено не тільки її популярністю в харчовій промисловості, але також і багатофункціональністю рослини. Замовляйте у нас сертифіковані насіння кукурудзи солодкої. Україна надає всі зручності для комфортного аграрної діяльності. Ви можете використовувати це для виходу на міжнародний ринок.

Щоб дізнатися більше про умови доставки та доступних формах оплати замовлення телефонуйте нам за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії. Рекомендуємо вибирати на ринку України сертифіковані насіння солодкої кукурудзи солодкої, які гарантовано проростуть.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення