Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння кукурудзи Сінгента

Якщо Ви займаєтеся вирощуванням сировини для харчової промисловості, рекомендуємо вибирати найбільш затребувані і стійкі до погодних змін культури, як наприклад насіння кукурудзи. Сингента і інші компанії, продукція яких представлена ​​в асортименті нашого підприємства, надають широкий вибір серед посівного матеріалу. Ви можете вибрати не тільки той вид, який краще приживеться при кліматі на Ваших полях, але також порівняти характеристики насіння кукурудзи від Сингента, Піонер, Евра і інших постачальників.

Насіння кукурудзи СінгентаДо нас звертаються як підприємці аграрної сфери, так і великі компанії. Ми рекомендуємо замовляти оптом готові спеціалізовані матеріали для посіву не тільки тому, що великі обсяги насіння важко зібрати у приватних підприємців, але також і тому, що професіонали спеціально готують насіння тієї ж кукурудзи. Сингента надає вибір серед різних сортів гібридних рослин. Кожен сорт має свої унікальні переваги, але всі вони створені для підвищення рівня врожаю. У Вас є можливість дізнатися більше про сорти, вибрати перевірені безпечні добрива і обладнання для обробки полів. Замовляйте все необхідно не виходячи з дому і знайдіть свій шлях виділитися серед конкурентів на ринку України. Купуйте насіння кукурудзи від компанії Сингента, які спеціально вирощені для збору висококласного врожаю.

Пропонуємо Вам ознайомитися з усім асортиментом нашої компанії на офіційному сайті. Наші партнери як закордоном, так і в Україні довели надійність і високу якість своєї продукції, тому ми пропонуємо замовити сертифіковані насіння кукурудзи Сингента і почати співпрацю з іншими компаніями на постійній основі.

Щоб здійснити замовлення просто зв'яжіться з нами по телефону. Ми надаємо своєчасну доставку товарів по всій Україні в будь-якій кількості. Рекомендуємо відразу придбати якісні добрива для того, щоб успішно почати сезон з компанією Сингента. Відбірні насіння кукурудзи забезпечать Вам високий дохід.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення