Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння кукурудзи піонер ціна Україна

Наша компанія вже декілька років стежить за тим, як підприємці відкривають для себе аграрну сферу. Ми з'ясували, що далеко не кожен фермер готовий замовляти спеціалізовані матеріали для посіву. Однією з причин, чому більшість фермерів не замовляють насіння кукурудзи Піонер - ціна. Україна знаменита своєю грунтом, тому аграрники не інвестують в насіння. Однак успішні підприємства, які за останні роки підняли Україну в списку експортерів кукурудзи, регулярно звертаються до нас за якісним насінням кукурудзи за помірною ціною. Піонер в Україні представляє свою продукцію для приватних підприємців і великих компаній. Це забезпечує аграрній сфері постійні поставки матеріалів для посіву. Завдяки тому, що Ви користуєтеся добірними насінням Ваш урожай може задовольнити потреби ще більшої кількості споживачів.

Насіння кукурудзи піонер ціна УкраїнаМи рекомендуємо вивчити детально асортимент нашої компанії на офіційному сайті. У каталозі надана інформація про доступні товари, які допоможуть Вам підняти дохід і поширювати по ринку України якісну кукурудзу. Насіння від Піонер за вигідною ціною Ви можете замовити, не виходячи з дому. Просто зателефонуйте нам, щоб замовити доставку. Варто зазначити, що на сайті компанії «Седна-Агро» представлено багато видів рослин, а також сортів. Гібридне насіння кукурудзи від Піонер за вигідною ціною в Україні швидко проростають, що не впадають впливу паразитів і грибка, а також дають багатий урожай.

Рекомендуємо порівняти доступні сорти насіння, щоб вибрати саме ті, які підходять саме для Ваших полів. Характеристики товара можна дізнатись за телефоном у менеджера. Просто зв'яжіться з нами за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії і уточніть, яка на насіння кукурудзи Піонер ціна. Україна може стати відправною точкою для успішного міжнародного бізнесу. Так почніть з успішного врожаю - замовте сертифіковані матеріали.

Завдяки діяльності наших партнерів численні підприємці України експортують насіння кукурудзи за вигідними цінами. Піонер, Сингента та багато інших компаній надають широкий вибір культур, які Ви можете використовувати в харчовій промисловості.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення