Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння гібридів кукурудзи

Насіння гібридів кукурудзи можуть здатися зайвими заходами, однак на сьогоднішній день не так просто зібрати багатий урожай в поле. Якщо Ви тільки почали робити перші кроки в аграрній сфері, рекомендуємо заздалегідь підготуватися до посівного сезону і замовити якісне насіння. Гібриди кукурудзи, які виводили наші численні партнери, мають унікальні властивості, які одночасно вигідні і Вам, і споживачеві.

Насіння гібридів кукурудзиВ асортименті нашої компанії можна знайти багато різних товарів, які спрямовані на поліпшення роботи фермерів. Устаткування, добрива та багато іншого представлено в нашому каталозі за вигідною вартістю. Крім імпортної продукції, ви можете також замовити товари українського виробництва. Головний критерій відбору товарів для нашого асортименту є їх користь. З цієї причини насіння доступних гібридів кукурудзи ми надаємо у великій різноманітності. Варто відзначити, що наші партнери забезпечують клієнтів різними культурами сільгосп рослин, але кукурудза є на сьогоднішній день одним з найпопулярніших видів рослин з усього світу. Ви можете швидко вийти на міжнародний ринок, якщо замовите сертифіковане насіння від кукурудзи. Гібриди, які описані на нашому сайті, більш стійкі до погодних змін, не піддаються впливу грибка і не залучають паразитів.

Рекомендуємо вивчити всі характеристики товарів прямо на нашому сайті. Також у Вас є можливість порівняти різні сорти і замовити з доставкою тільки кращі. Вибирайте виключно сертифіковане насіння гібридів кукурудзи, так як сертифікат підтверджує якість і безпеку продукції. Це дозволить Вам співпрацювати з міжнародними партнерами по всьому світу.

Не відмовляйте собі в кращих товарах. Просто зателефонуйте нам за номером, який вказаний на офіційному сайті компанії «Седна-Агро». Отримайте відповіді на всі ваші запитання, замовте насіння від кукурудзи і будь-яких її гібридів, не виходячи з дому.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення