Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити насіння кормової кукурудзи

Багато підприємців, які тільки починають свій шлях в області аграрної промисловості, намагаються недорого купити насіння кормової кукурудзи, пшениці, гороху або будь-якого іншого популярного виду рослин. Однак, коли Ви замовляєте мішки з насінням у приватних осіб, немає ніякої гарантії, що вони зійдуть і не виявляться зараженими грибком. Щоб надати ринку дійсно якісне насіння, потрібно дотримуватися умов зберігання товару, сортувати його, обробляти. Саме цим і займаються наші партнери.

Купити насіння кормової кукурудзиРекомендуємо замовити у закордонних імпортерів якісне насіння кукурудзи кормової. Купуйте матеріали, які не просто відповідають документам, але і підвищують якість врожаю на Ваших полях. Ми зацікавлені не тільки в доході наші партнерів, але і в користь для споживачів. Щоб забезпечити українцям вибір серед недорогих, але корисних продуктів харчування рослинного походження, ми пропонуємо Вам купити насіння кормової кукурудзи. Різноманітні сорти гібридів, про які Ви можете прочитати на сайті компанії, мають різні характеристики і властивості. Ви можете вибрати саме той, який найкраще проросте у Вашому кліматі, і порівняти сорти. Купити кормову кукурудзу можна віддалено. Насіння поставляються з доставкою по всій Україні.

Зверніть увагу на те, що на офіційному ресурсі «сарна-Агро» опублікована інформація про вирощування різних культур сільгосп рослин, про паразитів і захворюваннях рослин. Також ми поширюємо на ринку України добрива та спеціалізоване обладнання. Якщо Ви хочете купити насіння кормової кукурудзи вперше, придбайте додатково матеріали, які допоможуть домогтися високого врожаю.

Ми рекомендуємо постійну співпрацю на взаємовигідних умовах. Наші численні клієнти вже в перший рік своєї діяльності окупили всі витрати і виходять на міжнародний ринок. Приєднатися до них просто - купите сертифіковане насіння кормової кукурудзи та готуйтеся до нового посівного сезону.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення