Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза насіння сорта

Багато сучасні підприємці тільки починають відкривати для себе аграрну сферу. Перші роки роботи в полі можуть принести невеликий прибуток, однак якщо Вас приваблює один з найбільш затребуваних видів рослин - кукурудза, насіння сорту гібрида принесуть багатий урожай. Рекомендуємо вибирати виключно перевірені матеріали для посіву, так як приватні особи не можуть забезпечити Вас всім необхідним.

Кукурудза насіння сортаМи вважаємо, що спеціальні насіння для посіву можуть запропонувати далеко не всі аграрники, так як якість ядер залежить від цілого ряду операцій. Наші численні партнери, які надають свою продукцію на нашому сайті, відбирають тільки найкращі насіння сортів кукурудзи. Після цього ядра піддають спеціальній обробці і перевірці, щоб виключити ризик зараження рослин грибком або паразитами. Також важливо дотримуватися правил зберігання насіння. Гібридні сорти кукурудзи в великих кількостях необхідно зберігати і транспортувати в провітрюваних прохолодних приміщеннях, що важко здійснити дрібному підприємцю. Якщо Вас цікавить дійсно багатий урожай, рекомендуємо вибирати співробітництво тільки з великими компаніями.

На сайті нашого підприємства Ви можете вибрати між різними видами рослин, а також сортів кукурудзи. Насіння різних видів мають різні характеристики. Ця різноманітність дозволяє зробити вибір на користь саме того сорту, який краще за всіх приживеться на грунті Ваших полів. Ознайомитися з характеристиками доступних сортів насіння нашої кукурудзи Ви можете прямо на сайті компанії.

Порівняйте якості доступних товарів і здійсните замовлення вже сьогодні. Щоб отримати відповіді на всі свої питання і уточнити інформацію про доставки і оплати, просто зателефонуйте за номером, який вказаний на екрані. Якщо Ви вже вирішили, що Вашим продуктом буде кукурудза, насіння сорту будь-якого гібрида швидко проростуть і посприяють раннього врожаю.

Виділитеся на тлі конкурентів - укладіть співпрацю з компаніями з харчової промисловості заздалегідь і надайте їм високоякісні сорти кукурудзи. Насіння виробництва наших партнерів надані з сертифікатом, який підтверджує високі характеристики рослин і їх безпеку.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення