Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Кукурудза насіння посів

Ми можемо запропонувати Вам кращі матеріали, які дозволять Вам успішно закінчити перший рік роботи в аграрній сфері, якщо Ваш продукт - висококласна кукурудза, насіння. Посів вимагає багато підготовки. Крім властивостей грунту, погодних умов, наявності грибка і паразитів, варто також враховувати і характеристики насіння. Зважаючи на це багато підприємців закуповують перевірені матеріали для посіву. Насіння кукурудзи з нашого асортименту мають унікальні властивості. Це обумовлено тим, що виробники з усього світу попередньо обробляють свою продукцію.

Кукурудза насіння посівЯкщо Ви замовите сертифіковане насіння, Ви отримаєте гарантовано високі показники врожаю і можливість надати партнерам регулярні поставки сировини для харчової промисловості. Щоб запропонувати Вам гідні насіння кукурудзи для посіву, наші партнери відібрали кращі неушкоджені ядра, обробили їх добривами і ліками, які дозволять рослинам швидко дозріти, а також ми проводимо сертифікацію, яка підтверджує високу якість продукції. Таким чином Ви отримуєте можливість почати кар'єрний шлях в аграрній сфері без високих ризиків. За невисокої вартості ми також пропонуємо добрива від вітчизняних виробників, які допоможуть впоратися з несприятливими умовами. Зверніть увагу на широкий вибір насіння різних культур. Крім насіння сортів кукурудзи до посіву ми підготували пшеницю, соняшник, горох і багато іншого.

Пропонуємо Вам ознайомитися з усім розмаїттям доступних сортів насіння. Гібридні форми в каталозі мають свої особливості, які сприяють інтенсивному росту і повноцінного розвитку рослин. Вибирайте тільки перевірені матеріали, якщо Вашим головним сировиною збуту є кукурудза, насіння. Посів принесе тільки приємні результати, навіть для підприємців-початківців.

Радимо вам зв'язатися з нами за телефоном, щоб уточнити умови доставки і оплати. Якщо Вас цікавлять окремі характеристики і властивості насіння кукурудзи для успішного посіву, просто запитайте у менеджера компанії. Ми допоможемо з вибором і забезпечимо своєчасну доставку в будь-якій кількості.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення