Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Соя оптом ціна

Ви напевно чули про користь сої і її популярність серед вирощуваних сільськогосподарських культур? Світовий агробізнес зіставляє сою з такими ж важливими культурами, як пшениця і кукурудза. Вам варто придбати сою оптом (ціна у нас невелика), щоб почати висадку до весни.

Компанія «Седна-Агро» є найкращим дистриб'ютором відомих виробників засобів захисту рослин і насіння. Тому соя оптом (ціна у нас приваблива) і в інших потрібних кількостях успішно продається нашою компанією.

Соя оптом цінаЯк відомо, соя є однорічної травою з сімейств бобових. Ця культура раніше була більш відома тільки в азіатських країнах, але завдяки співдружності і прогресу, соя тепер вирощується на території України. Тоді соя оптом (ціна у кожного виробника різна) стала закуповуватися сільськогосподарськими підприємствами і вирощуватися у великих кількостях.

Насіння сої ще називають соєвими бобами, які дуже різноманітні у використанні. Соя містить білок, який дуже корисний для людини і швидко засвоюється в організмі. У харчовій промисловості соя стала використовуватися як рослинний замінник тваринного білка. Таким чином, ми все частіше зустрічаємо соєвий сир, соєве м'ясо і т.д. Такі продукти також затребувані на ринку, тому сільськогосподарські підприємства закуповують сою оптом (ціна при цьому теж грає роль), і займаються її вирощуванням і переробкою для виготовлення рослинних продуктів.

Закуповують сою оптом (ціна у нас прийнятна) не тільки аграрії, а й тваринники, так як соя є основною складовою багатьох кормів. Крім того, для кожного регіону існує свій вид сої, бо в більш теплих країнах вона достигає швидше, а в більш північних - повільніше.

Проконсультуйтесь у нас і придбайте сою оптом, ціна Вас приємно здивує. Компанія «Седна-Агро» займається дистрибуцією тільки якісного і затребуваного насіння.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення