Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Соя боби купити оптом

На сьогоднішній день агрономи вирощують не тільки пшеницю і кукурудзу, але також і сою, яка за своїми якостями не менш важлива в харчовій та сільськогосподарській промисловості. Зараз соєві боби купити оптом в Україні досить просто, але вибирати насіння варто все ж з обережністю.

Компанія «Седна-Агро» пропонує сою (боби) купити оптом у нас. Для Вас ми підберемо потрібний вид і проконсультуємо з усіх питань.

Соя боби купити оптомСоя (боби купити оптом можна у нас) одна з витривалих культур, яка витримує похолодання і велику спеку. Якщо у Вас жаркий і сонячний клімат, не забувайте зволожувати грунт рослини, коли проростають насіння і коли дозрівають плоди. Такі елементарні правила догляду врятують дорогоцінний врожай від посухи. Якщо ж Ви збираєтеся вирощувати сою в зовсім посушливому кліматі, Вам варто подбати про систему штучного зрошення грунту.

Соя (боби купити оптом можна в компанії «Седна-Агро») в основному засівається в поживний грунт, який не позбавлена ​​чорнозему та інших природних добрив. Якщо грунт не зможе зростити в повній мірі насіння сої, в таких випадках потрібні мінеральні добрива. Варто нагадати, що сою не можна засівати в грунт, де були багаторічні рослини із сімейства Бобові. Сої просто нічим буде харчуватися.

Сою (боби купити оптом від кращих виробників можна у нас) потрібно сіяти в досить прогріту землю, при достатній її вологості. Кращим місяцем висадки соєвих бобів прийнято вважати теплий травень. Висівати потрібно тільки протруєне насіння, інакше рослини будуть погано сходити і хворіти.

Bac зацікавила соя (боби), і купити оптом Ви хочете тільки перевірені насіння? Тоді Вам потрібно звернутися в компанію «Седна-Агро», і Ви будете готові до майбутньої висадки сої.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення