Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Найкраще насіння соняшнику

Сьогодні в Україні соняшник – це одна з найпопулярніших зернових культур. З насіння соняшнику виробляють олію, яку ми бачимо в магазинах, а найкраще насіння соняшнику продають заводам на переробку і продаж. Також соняшникова олія використовується в косметичних засобах (губні гігієнічні помади, шампуні) а також для виготовлення гігієнічної продукції для дітей.

Компанія «Седна-Агро» пропонує найкраще насіння соняшнику від перевірених виробників. Приємна ціна і якість продукції порадує Вас.

Найкраще насіння соняшникуСоняшники – прекрасна і сильна рослина, насіння якої приносить чималу користь їх споживачам. Ці рослини не вибагливі до ґрунту, але дуже люблять спекотний сонячний клімат і рясний полив. Щоб зібрати найкраще насіння соняшнику, посадіть його в добре дреновану землю, не забувайте про добрива.

Деякі види цієї рослини також вирощуються на присадибних ділянках для естетичної краси. Крім того, квіти соняшника є відмінним джерелом меду для безлічі бджіл. Компанія «Седна-Агро» пропонує Вам придбати найкраще насіння соняшнику для посадки. Вам сподобається вирощувати і доглядати за цією рослиною, яке настільки корисна. Насіння соняшнику є джерелом магнію, фтору, цинку і багатьох інших вітамінів, корисних для шкіри і серцево-судинної системи людини.

Ви вирішили вирощувати соняшник? Придбайте найкраще насіння соняшнику, звернувшись до нас в компанію. Насіння протравлені і готові до висадки в грунт. Перед висадкою проконсультуйтеся у фахівців нашої компанії.

Компанія «Седна-Агро» є офіційним дистриб'ютором відомих фірм-виробників засобів для захисту насіння і рослин. Шукаєте, де придбати найкраще насіння соняшнику? Наша компанія надасть Вам ту продукцію, якість якої Вас не засмутить.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення