Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння соняшнику Піонер ціна в Україні

Квітку соняшника багато хто з українців вважає символом своєї країни. Ця рослина і справді відіграє важливу роль в житті наших громадян. Цінність цієї культури для нашої місцевості важко переоцінити. Соняшник висівають у багатьох регіонах України. Масло, що отримують з насіння соняшнику, цінне своїми властивостями і складом. У ньому вчені знайшли багато корисних речовин. Включаючи нерафіновану олію регулярно в раціон, можна збагатити організм важливими вітамінами і мікроелементами.

Насіння соняшнику Піонер ціна в УкраїніЗвичайно, отримати хороший урожай насіння можна тільки за умови грамотного підходу до вирощування культури. Одним з факторів, що істотно впливають на врожайність, буде правильний вибір насіння для посадки. Сьогодні хорошим варіантом вважається насіння соняшнику Піонер. Ціна в Україні на якісний посадковий матеріал може бути як високою, так і цілком демократичною. На насіння соняшнику Піонер ціна в Україні буде досить доступною, якщо купувати їх в агрофірмі з помірною ціновою політикою.

На хороші і затребувані посівні матеріали часто досить висока ціна в Україні. Насіння соняшнику Піонер відноситься до якісних. Воно дає хороші здорові паростки, стійкі до багатьох хвороб і різних несприятливих факторів. Якщо купувати у нас насіння соняшнику Піонер, ціна (в Україні) буде адекватна. З нами працювати вигідно і зручно. Переконатися в цьому на власному досвіді при бажанні може кожен.

Підприємство пропонує якісне насіння різних культур, в тому числі і насіння соняшнику Піонер. Ціна в Україні у інших постачальників може бути вищою, ніж у нас. Не втрачайте можливість купити насіння вигідно! Телефонуйте нам!

Ми поставляємо найрізноманітніший посадковий матеріал. В асортименті нашому є насіння різних культур і сортів. Для тих, хто планує в цьому сезоні вирощувати соняшник, ми пропонуємо насіння соняшнику Піонер. Ціна в Україні на цей посадковий матеріал може варіюватися. У нас вона демократична і приємна.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення