Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння соняшнику Євраліс ціна

Якщо Ви плануєте займатися рослинництвом професійно і з комерційними цілями, то можливо Вам будуть потрібні насіння соняшнику Євраліс, ціна яких є досить доступною при хороших показниках врожайності. Але перед тим, як вибрати певний сорт або навіть просто постачальника продукції, Вам варто переконатися, що їх умови повністю відповідають Вашим вимогам.

Насіння соняшнику Євраліс цінаКупити в Україні насіння соняшнику марки Євраліс за доступною ціною можна у декількох компаній, включаючи в тому числі і нашу. Причому ми можемо запропонувати Вам поставки як цього, так і інших товарів, які також можуть зацікавити Вас. Причому наші ціни на насіння Євраліс і інші товари завжди оптимальні і відповідають ринковим, а в деяких випадках є навіть більш доступним рішенням.

Купівля будь-яких насіння в великих обсягах - це відповідальний крок, так як він вимагає значного внеску і при цьому може дати не ті, результати, на які Ви розраховуєте. І тому ми радимо Вам купити насіння соняшника Євраліс, ціна якого може бути вище, ніж у деяких інших марок, але при цьому Ви отримаєте товари високої якості.

Наша компанія не єдина, де Ви знайдете насіння соняшнику Євраліс, але ціни у нас завжди є об'єктивними, а усі товари поставляються гарантовано в терміни і з усіма необхідними сертифікатами. Тому деякі клієнти воліють співпрацювати тільки з нами, адже їх влаштовує наш сервіс і умови.

Ціни на насіння соняшнику марки Євраліс далеко не завжди найдоступніші, але при цьому, вони завжди мають підтверджену врожайність і стійкість до певних видів впливу. Тому все більше число фермерів і представників великих господарств вибирають продукцію саме цієї марки.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення