Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння кукурузи піонер

Як багатьом відомо, кукурудза є кладязем вітамінів і мінералів для людини. Її люблять їсти як діти, так і дорослі по всьому світу. Ця ситна і вітамінна зернова культура зростає майже в кожному регіоні України і Насіння кукурузи піонершироко використовується для виготовлення борошна, масла, кормів; її продають як в свіжому вигляді, так і в консервованому. Часто її можна побачити в літній період на прилавках кафе або закусочних, це улюблені літні ласощі українського народу. Відмінними смаковими якостями володіє насіння кукурудзи «Піонер». Цей вид дуже популярний серед українських агрономів, так як його стійкість до захворювань і різних погодних умов значно підвищує врожайність.

Компанія «Седна-Агро» продає за вигідною ціною насіння кукурудзи «Піонер». Гарантія якості підтверджена сертифікатом, так що Ваша агрокомпанія може з упевненістю купувати продукцію нашої компанії.

Насіння кукурудзи «Піонер» не вимагає особливих умов для вирощування. Для нього цілком підійде середньої густини посів в слабодренований грунт з мінімальним доглядом. Збирають урожай цього виду кукурудзи в пізній термін. Щоб кукурудзяні метелики не знищили рослину і плоди, потрібно заздалегідь подбати про хімічі або біологічні засоби обробки.

Так як насіння кукурудзи «Піонер» є стійким гібридом кукурудзи, його можна висадити в будь-якому регіоні України. Під час висадки потрібно уважно стежити за рівномірним посівом насіння в грунт. Насіння кукурудзи «Піонер» обробляються гербіцидами строго по фазах розвитку і зростання культури. Даний гібрид кукурудзи достигає за 90 днів при середній висоті стебла 250 см.

Ви плануєте цього року посадку насіння кукурудзи «Піонер»? Тоді Вам слід звернутися в компанію «Седна-Агро», і ми забезпечимо Вас потрібними насінням для висадки.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення