Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насіння кукурудзи євраліс

Ось уже наближається сезон посадки насіння і Вам потрібно купити насіння кукурудзи «Євраліс»? Ви зробите правильний вибір, якщо Ви вирішите придбати саме цей гібрид кукурудзи.

Компанія «Седна-агро» пропонує Вам ближче познайомитися з пропонованою продукцією, щоб Ви змогли зробити свій вибір. Купити хороше насіння кукурудзи «Євраліс» Ви зможете у нас.

Насіння кукурудзи «Євраліс» має відмінний потенціал врожайності, рослина стійка до посухи і до хвороб. Завдяки високій енергії росту, кукурудза демонструє відмінний темп на перших етапах вегетації. Цей сорт кукурудзи вирощують для зерна і для силосу.

Насіння кукурудзи євралісЩоб сходи були успішними і плідними, Вам потрібно стежити за наявністю вологи в землі, обробляючи рослини гербіцидами, згідно фаз росту. Якщо Ви зібралися вирощувати кукурудзу вищого класу, Вам необхідно придбати ті насіння, які мають високу врожайність і стійкі до всіляких перепадів погоди. Насіння кукурудзи «Євраліс» - висококласний сорт гібрида, який володіє всіма потрібними якостями для гарного врожаю.

Важливим фактором при виборі насіння кукурудзи - їх вологовіддача. Купивши насіння кукурудзи «Євраліс» Ви можете не сумніватися в хорошій вологовіддачі цього виду гібрида. При виборі насіння для посадки, слід підбирати їх не тільки по вищевказаним критеріям, але для клімату Вашого регіону.

Насіння кукурудзи «Євраліс» володіють усіма необхідними якостями, які дозволять в майбутньому зібрати чималий урожай. Після посадки важливо дотримуватися всіх вимог і норм, інакше можна втратити свій урожай.

Купити перевірене і відмінної якості насіння кукурудзи «Євраліс» Ви зможете в компанії «Седна-Агро». Зверніться до нас, і Ви отримаєте необхідну консультацію по всім додатковими питаннями!

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення