Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Купити насіння соняшника Сингента в Україні ціна

Ось уже настала весна і всім фермерам, які займаються висадкою соняшнику, пора приготувати насіння. До насіння варто ставитися з особливою уважністю, так як купивши неперевірені або дешеве насіння, можна залишитися без дорогоцінного врожаю. Але щоб бути абсолютно спокійними та впевненими, потрібно купити насіння соняшника Сингента, в Україні (ціна на товар може бути різною).

Компанія «Седна-Агро» продає насіння зернових культур тільки перевірених і шанованих виробників. Вам потрібне насіння? Купуйте насіння соняшнику Сингента (в Україні ціна може відрізнятися по регіонах) у нас, офіційного дистриб'ютора відомої компанії Сингента.

Купити насіння соняшника Сингента в Україні цінаКожен фермер і агроном піклується, щоб молоді сходи рослини не захворіли, а урожай при зборі був рясним і дав багато олії. Коли дозрів урожай, аграрії поспішають підрахувати обсяг зібраного насіння, для подальшої переробки і продажу. Але якщо купити насіння соняшника Сингента в Україні (ціна у нас приваблива), Ваш агробізнес не потерпить шкоди або зниження рівня врожайності. Завдяки високій якості обробки, насіння соняшнику стають сильнішими і опірність хвороб значно зростає.

Компанія «Седна-Аго» пропонує купити насіння соняшника виробника Сингента в Україні (ціну дізнайтесь по телефону) в нашій компанії. Ми пропонуємо найкращі ціни на товар. Наші парнтери знаходяться майже в кожному регіоні України, а співпрацею з нами задоволені всі наші клієнти.

Купити насіння соняшнику Сингента в Україні (ціна у нас розумна) можна, звернувшись до нас по телефону або заповнивши заявку на сайті. Тоді найкраще насіння будуть належати Вам.

Ви турбуєтеся, як і де купити насіння соняшника Сингента в Україні, ціна щоб була прийнятною а якість продукції порадувало Вас? Тоді Вам потрібно замовити насіння в компанії «Седна-Агро». Багаторічний досвід в агросфері дозволить Вам в нашій особі знайти надійного і чесного партнера.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення