Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Ячмінь озимий ярий

Ячмінь озимий ярий В Україні фермерство є досить розвиненим і популярним варіантом для ведення бізнесу, але якщо Ви плануєте серйозно займатися даним напрямком, то Вам слід почати співпрацю з професіоналами, які зможуть поставляти Вам насіння всіх необхідних культур. А так, як вирощування культур на продаж вимагає ще і додаткового догляду, то деякі постачальники можуть запропонувати ще й спеціальні засоби для обробки насіння.

Наприклад, в нашій компанії ячмінь ярий озимий пропонується разом із засобами для захисту рослин, що може допомогти Вам значно підвищити загальну врожайність. А якщо Вам будуть потрібні додаткові добрива або культури крім ярого ячменю озимого, то ми також готові запропонувати Вам свою допомогу, так як ми є однією з провідних компаній на ринку в сфері поставок рослин і засобів щодо їх захисту в Україні.

Для того, щоб у нас ячмінь озимий ярої купити, Ви можете зв'язатися з нашими менеджерами віддалено або домовиться з ними про зустріч і приїхати особисто, після чого домовитися про отримання всіх необхідних товарів.

Крім ярого ячменю озимого, Ви можете купити у нас також сою, цукровий буряк, кукурудзу та інші популярні товари. Причому Ви можете розраховувати у нас на швидку поставку всіх товарів, а також вигідні умови, адже до нас звертаються навіть прості фермери, які можуть мати обмежений бюджет. І ми намагаємося робити нашу цінову політику максимально доступною для всіх клієнтів.

Серед всіх товарів, представлених в нашому каталозі, ячмінь озимий ярої є одним з найпопулярніших товарів, так як ця культура є витривалою і представлена ​​в декількох сортах, що дозволяють вирощувати її практично в будь-яких умовах.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення