Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Сорт пшениці торрілд

Зерновий бізнес, на сьогоднішній день - один з найбільш ліквідних і прибуткових сфер діяльності людини. Але метеорологічні катаклізми, хвороби рослин і бур'яни істотно псують життя сільгоспвиробникам, знижуючи показники врожайності. Тому в пошуках рішення, цих глобальних проблем вчені - селекціонери Германии вивели сорт пшениці торрілд, який повністю відповідає вимогам сільськогосподарського зернового виробництва.

Серед безліч сортів, пропонованих на ринку, виробникові потрібно вибрати, саме той, який підійде за всіма показниками - від кліматичних зон посіву, до якості земельних ресурсів.

Наша компанія вже давно зарекомендувала себе на ринку АПК як надійний і чесний партнер сільгоспвиробників. Тому ми з повною упевненістю представляємо високоякісний сорт пшениці торрілд, який повністю відповідає вимогам зерновиробництва в усіх наших агрокліматичних зонах.

Використовуючи цей насіннєвий матеріал, Ви гарантовано забезпечите собі врожайність. І при цьому отримаєте прекрасне якісне зерно. Сорт пшениці торрілд має високу ступінь продуктивності і як найкраще підходить для інтенсивної технології вирощування зерна. Завдяки своєму сильному кущінню дозволяє зменшити посівну норму, не схильні до поляганя, проростання в колосках зерна, осипання.

Сорт пшениці торрілд завдяки своєму генетичному потенціалу чудово переносить температурні перепади, є морозо- и посухостійкім, має прекрасний імунітет до основних захворювань рослин.

Завдяки сорту пшениці торрілд Ви можете виростити сильний, міцний, надійний і високоякісний врожай з мінімальними посівними витратами, а це в свою чергу в багато разів підніме рентабельність Вашого виробництва.

Звертайтеся до нас, і ми із задоволенням відповімо на всі Ваші запитання. Дамо всебічну консультацію з приводу всього спектра представленої на нашому сайті продукції.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення