Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Селекція озимого ячменю

Селекція озимого ячменюСьогодні можливості по рослинництву є неймовірно гнучкими, і багато в чому це досягнення вчених, що працюють в сфері ботаніки, які зуміли вивести цілий ряд видів, кожен з яких розрахований на використання в певних обставинах. І сьогодні селекція озимого ячменю триває, також, як і інших культур, тому сьогодні Ви можете знайти більше різноманітних товарів, ніж всього пару років тому.

Якщо Вас цікавлять варіанти селекції озимого ячменю, щоб вибрати серед них тільки кращий варіант, то за допомогою Вам варто звернутися до професіоналів, які займаються поставками таких товарів. Причому це можуть бути як великі компанії, так і деякі приватні постачальники, але зазвичай останні мають більш обмежені можливості щодо постачання, що Вам обов'язково слід враховувати. А якщо Вам озимий ячмінь селекціоновані потрібен у великих обсягах, то краще звертатися відразу до фахівців.

Селекція озимого ячменю все ще є вкрай перспективною, адже незважаючи на те, що вже сьогодні є варіанти для використання в різному кліматі і умовах, все ж деякі фермери хочуть отримати культуру саме під їх умови.

А якщо Ви зацікавлені в селекції ячменю озимого самостійно, і хочете використовувати певні культури, то наші співробітники готові запропонувати Вам практично все необхідне. Адже у нас Ви знайдете не тільки величезний асортимент різних культур, але ще і додаткові товари для догляду та захисту рослин, що є величезним плюсом.

Саме широкий асортимент якісних товарів робить нас відмінним вибором для клієнтів, які зацікавлені в селекції ячменю озимого, і Ви можете розраховувати на нашу підтримку навіть у тих випадках, коли Вам будуть потрібні значні обсяги товарів в найкоротші терміни.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення