Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Пшениця Скаген

Пшениця СкагенСьогодні питання вибору озимих сортів культур є ключовим, тому що саме від них може залежати загальна врожайність, а відповідно і успішність цілого підприємства або окремого фермера. Тому Вам варто уважно підійти до вибору такого товару, особливо якщо Ви плануєте вирощування культур в комерційних цілях. І для такої ситуації Вам може підійти пшениця Скаген, яка затребувана на ринку і є одним з найбільш популярних варіантів.

Причина популярності сорти Скаген полягає насамперед у тому, що він універсальний і витривалий, що відмінно підходить для використання в нашій кліматичній зоні. Тому Ви можете знайти у нас саме такий сорт пшениці Скаген, а також великий асортимент інших варіантів, що зробить можливим придбання відразу всіх необхідних товарів для Вас.

Якщо Вам потрібна саме пшениця Скаген, то у нас Ви можете знайти детальну інформацію про особливості її використання для вирощування, а також відразу оформити замовлення. Таким чином Ви уникнете тривалого процесу оформлення та обговорення, який значно відтягне процес отримання культури, як це не рідко буває у інших фірм.

Пшениця сорту Скаген є саме озимої, але якщо Ви потребуєте не тільки в ній, але ще і в ярому товар, то у нас також знайдеться і він. Адже ми співпрацюємо з кращими виробниками і постачальниками з усього світу, тому у нас представлені тільки якісні товари, і Ви можете отримати їх за оптимальною ціною.

Для того, щоб пшеницю Скаген купити, Ви можете просто подзвонити нам і повідомити менеджеру перелік необхідних Вам товарів, а також їх обсяги, будь це безпосередньо насіння або засоби для їх захисту.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення