Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

пшениця озима Україна

пшениця озима УкраїнаУкраїна вже давно входить в 10 лідерів по виробництву зернових культур. Тому не дивно, що перед аграріями стоїть актуальне питання якісного посівного матеріалу. Але в зв'язку з нестабільною економічною ситуацією в нашій країні, агровиробники шукають можливості придбання якісного, але дешевого насіння.

Наша компанія пропонує недорогі, але якісні посадочні насіння пшениці озимої українського виробництва, які зарекомендували себе не тільки на нашому, а й за рубіжних ринках, а також складають гідну конкуренцію іноземним виробникам.

Вони абсолютно не поступаються, за своїми показниками, імпортованим матеріалами, а в певному сенсі навіть перевершують їх.

Пропонована нами пшениця озима Україна виведена селекційними центрами з урахуванням всіх територіальних і регіональних показників - від природних факторів і катаклізмів пов'язаних з ними, до стану ґрунтового покриву.

Хочете що б Ваше підприємство було флагманом серед сільгоспвиробників головної хлібної культури. Звертайтеся до нас! Ми це компанія „Седна-Агро”, з дванадцятирічним досвід реалізації продукції рослинництва, з упевненістю пропонуємо тільки перевірені високоякісні посівні матеріали. А наша пшениця озима Україна перевершить всі ваші очікування.

Ми пропонуємо не просто відмінні сорти насіння цариці полів, за достатньою низькою ціною, а й назавжди забути, що таке полягання і захворювання культури, а значить, у багато разів зможете підняти рентабельність свого виробництва.

Купуючи у нас насіння пшениці озимої українського виробництва, ви отримуєте унікальну селекційну злакову культуру виведену провідними науковими умами нашої держави.

Зв'яжіться з нами за вказаними на сайті номерами і ми надамо Вам всебічну консультацію з приводу всього спектра і різноманітності пропонованої нами зернопродукції.

А пшениця озима Україна перетвориться із золотої ниви в золоте русло прибутковості.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення