Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Пшениця озима Швейцарія

Пшениця озима ШвейцаріяКожен сільгоспвиробник мріє добитися з одиниці посівних площ якомога більше врожаю якісного зерна, та ще й з мінімальними витратами та втратами при збиранні врожаю. Тому господарники вибирають свою стратегію продуктивності, але хоч як не крути, все одно все зводиться до правильного і якісного вибору посівної насіннєвої сировини.

Для поліпшення Вашої продуктивності, наша компанія пропонує насіннєвий матеріал тільки якісних сортів злакових культур, створених провідними всесвітньо відомими виробниками аграрного ринку.

Пшениця озима Швейцарія пропонована нами - це високоякісна і геніальна рослина, виведена науковими світилами селекції. Насіння прекрасно адаптовані до будь-яких кліматичних зонах нашої країни, мають стійкий імунітет до основних захворювань зернових.

Сорти пшениці озимої швейцарського виробництва відрізняються своєю незмінною стійкістю до основних несприятливих абіотичних та всіх видів біотичних факторів.
Пшениця озима Швейцарія підніме продуктивність сільгосп підприємств, так як насіння можна висівати при використанні різнорівневої технології інтенсивності, що у багато разів підвищує якість зерна при зборі врожаю.

Посівний насіннєвий матеріал пшениці озимої Швейцарія прекрасно витримує нестабільні агрокліматичні умови, рослини досить стійкі і перед спекою, посухою і морозами, також протистоять фітопатогенним захворюванням та різного роду шкідникам.

Хочете купити високоякісне насіння сортів пшениці озимої Швейцарії? Звертайтеся до нас. Ми не тільки допоможемо Вам підібрати потрібний сорт пшениці озимої Швейцарії, а ще надамо консультацію з приводу всього спектра запропонованих нами гібридів і сортів злакових.

Для досягнення максимальної реалізації всіх технологічних процесів, посівної та жнив, ми також пропонуємо - засоби захисту рослин та добрив, обладнання для післязбиральної обробки і зберігання зерна.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення