Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Ячмінь озимий, насіння

Ячмінь озимий, насінняХочете придбати насіння озимого ячменю і Вас цікавлять кращі сорти? На сайті у нас представлений великий вибір насіння, і Ви можете підібрати оптимальний сорт, відштовхуючись від його опису. Замовити вибране насіння можна в будь-яких обсягах, у нас дефіциту в ньому зараз не спостерігається. Розцінки ми пропонуємо доступні і замовлення від клієнта готові обробити насправді максимально оперативно.

Цікавить ячмінь озимий? Насіння придбати гарного сорту сьогодні не проблема, на сайті Вашій увазі запропоновано оптимальні варіанти.

Насіння ячменю озимого користуються великим попитом, і ми клієнтам не відмовляємо в консультуванні по вибору його сортів. Ви можете підібрати у нас оптимальні як по морозостійкості, так і за іншими характеристиками. Інформація по кожному сорту у нас на сайті розміщена в спеціальному розділі. Замовте ячменю озимого насіння від нашої компанії і з ним зможете отримати багатий врожай. Сьогодні ячмінь затребуваний в харчовій промисловості і на нього нескладно знайти покупця. У Вас не виникне проблем в його вирощуванні, на сайті представлені також ефективні засоби захисту рослин. Якщо Вам потрібен ячмінь озимий, насіння для нього купити у нас буде раціональним рішенням. Ми за його якість ручаємося і на замовлення клієнтам пропонуємо оптимальні умови. Ви можете комплексно замовити відразу різні сорти такої культури, ми будемо раді обробити комплексне замовлення. Співпрацювати з нами можна і на постійній основі, у нас завжди є відмінне насіння.

Для замовлення насіння озимого ячменю з нами можна зв'язатися за вказаним номером на сайті. Ми з задоволенням розповімо докладніше про обраний Вами сорт і на всі питання дамо вичерпні відповіді. У нас цінують вибір покупців і тому на сайті запропоноване на продаж тільки здорове і істинно якісне насіння.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення