Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Ячмінь Наомі

Ячмінь НаоміЦікавитесь насінням ячменю Наомі і хочете замовити його великою партією? У нас представлений великий асортимент сортів насіння і вибране Ви можете замовити в необхідних кількостях. Розцінки компанія пропонує помірні і обробити замовлення ми можемо Ваше максимально оперативно. Зв'яжіться з нами за номером на сайті і на всі питання ми дамо вичерпні відповіді, у нас цінують інтерес покупців.

Запланували вирощувати ячмінь Наомі? Зверніться за насінням даного сорту в нашу компанію, і ми з радістю надамо його на вигідних умовах.

За насінням Наомі ячменю до нас звернутися можна в будь-який час, комплексно Ви можете замовити і насіння інших сортів такої культури. Також ми пропонуємо дуже хороші добрива та засоби захисту рослин. Подбайте про те, щоб урожай у Вас був здоровим і багатим. Купуйте насіння Наомі ячменю і жаліти про вибір такого сорту не доведеться, про нього залишають багато позитивних відгуків. Детальну інформацію про насіння і його характеристики можна знайти в спеціальному розділі на сайті, в особистій консультації ми не відмовимо. Ячмінь Наомі користується у закупівельників хорошим попитом і знайти покупців на урожай буде нескладно. Купуйте здорове і якісне насіння від нашої компанії, в його вирощуванні проблем у Вас не виникне. Ми завжди відкриті для нових клієнтів і з нами співпрацювати Вам буде дійсно вигідно. Запропонований сорт ячменю стійкий до хвороб і  характеризується морозостійкістю.

Для замовлення насіння ячменю Наомі до нас звернутися можна в будь-який зручний час, на покупку будь-якої їх кількості ми запропонуємо оптимальні умови. Вибирайте у нас відмінний сорт і здорове насіння для своєї ділянки. На сайті запропоноване насіння і для вирощування інших культур, ми піклуємося про комфорт своїх покупців.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення