Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Ячмінь Майбріт

Ячмінь МайбрітУ нашу компанію часто звертаються за ячменем Майбріт, тому що він відрізняється хорошими характеристиками по морозостійкості і врожайності. Замовити насіння Ви можете у нас в будь-яких кількостях і надамо ми його оперативно. Ми пропонуємо справедливі розцінки на насіння різних сортів і придбати його можна комплексно. Зв'яжіться з нами для консультації і замовлення за контактним телефоном на сайті.

Зацікавив ячмінь Майбріт? Такий сорт буде раціональним вибором, прийняти Ваше замовлення на насіння ми готові прямо зараз.

Насіння Майбріт ячменю у нас не в дефіциті і вирощувати його Вам буде нескладно, для української кліматичної зони такий сорт підходить оптимально. Інформація про цей сорті є на сайті, він добре адаптується до умов середовища і проявляє стійкість до захворювань. Замовте насіння ячменю Майбріт і потім шкодувати про вибір даного сорту не доведеться. На сайті представлений великий вибір і засобів захисту рослин, і хороших добрив для їх росту. Якщо Ви насправді зацікавлені в хорошому і якісному врожаї, залишайте замовлення у нас. Ячмінь Майбріт завжди користується хорошим попитом у покупців і тому вирощувати його вигідно. Купуйте у нас насіння великою партією, і ми надамо його найближчим часом, задати нам будь-які питання можна в телефонному режимі. Контактні дані компанії вказані на сайті, і ми готові забезпечити Вас всією важливою інформацією.

Для замовлення насіння ячменю Майбріт до нас звернутися можна вже зараз, відгуки ми про такий сорт отримуємо виключно позитивні. На сайті запропоноване насіння у нас і інших культур, ми піклуємося про комфорт і зручність клієнтів. Переконайтеся в усіх вигодах співпраці з нами сьогодні, за якість свого насіння ми відповідаємо.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення