Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Сорта канадської озимої пшениці

Сорта канадської озимої пшениціВ Україні рослинництво є одним з найпоширеніших і досить прибуткових видів бізнесу, тому Ви можете знайти цілі компанії, які вирощують різні культури. А одним з найбільш поширених варіантів є сорти канадської озимої пшениці, замовити поставки яких хочуть переважно великі виробники борошна або хліба.
Але питання про те, де ж знайти різні сорти озимої пшениці канадської є актуальним для десятків клієнтів з усієї країни, адже замовити поставки такої продукції в значних обсягах не просто. А особливо це актуально для тих випадків, якщо Ви лише недавно почали займатися цією сферою і ще не встигли налагодити контакти з постачальниками. І в такому випадку наша компанія готова запропонувати Вам замовити поставки різних сортів канадської озимої пшениці та інших культур.

Наші сорти канадської озимої пшениці включають в себе відразу кілька популярних варіантів, тому Ви можете підібрати саме той варіант, який підійде Вам найкраще. Причому наша вартість таких товарів є доступною, і Ви можете розраховувати на їх отримання в найкоротші терміни після замовлення.

Ми пропонуємо Вам купити різні сорти пшениці озимої канадської, але у нас Ви також можете знайти і інші культури, так як наш асортимент включає горох, овес, кукурудзу і багато іншого. Причому ми комплексно підходимо до питання поставок, і в зв'язку з цим, Ви також можете отримати у нас і цілий ряд спеціальних засобів по догляду за рослинами або для обробки насіння від шкідників і хвороб.
Для того, щоб у нас замовити підходящі сорти канадської озимої пшениці, Вам варто лише зв'язатися з нашим менеджером по телефону, щоб обговорити з ним всі деталі майбутніх поставок.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення