Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Пшениця озима опис сортів

Пшениця озима опис сортівНаша держава завжди славилася своїми родючими нивами. Але вони, як і все в цьому світі, мають свій термін. І головне не упустити той момент, коли і нашій землі потрібна буде допомога. Тому дуже важливо вивчити опис сортів озимої пшениці для правильного підбору посівного матеріалу.
Правильний підбір сорту озимих має велике значення, тут треба враховувати всі особливості адаптаційного (вегетативного) періоду насіння, кліматичні та географічні умови регіонів, також хімічний склад грунту і т.п, від цього залежить врожайність і збереження земельних ресурсів.

Наша компанія представляє українському аграрному ринку справжні селекційні шедеври різних категорій озимих злаків, які були створені всесвітньо відомими виробниками сільськогосподарської продукції.

А пшениця озима опис сортів, які ми надаємо, з легкістю допоможуть Вам підняти на своїх полях врожайність, а це в свою чергу забезпечить зернову та продовольчу незалежність нашої держави.

Досконале вивчення опису сортів озимої пшениці дозволить сільгоспвиробнику виростити цю злакову культуру за інтенсивними сучасним технологіям. Саме вона має велике значення в агротехнічному сівозміні.
Пшениця озима опис сортів дасть можливість дізнатися про кращі сторони обраного класу для структури своїх посівних площ, що забезпечить при зборі врожаю максимальний вихід злаку. Так само вона як ніяка інша культура є чудовим попередником для правильного сівозміни сільськогосподарських культур, і в цьому полягає її важлива агротехнічна значимість.
Всю інформацію з приводу пшениці озимої опис сортів за якісними показниками Ви можете переглянути на нашому на веб-сайті. Виникають питання? Представники нашої фірми з превеликим задоволенням і професійними знаннями нададуть Вам всебічну консультацію всієї пропонованої нами зернової продукції.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення