Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Насінництво озимої пшениці

Насінництво озимої пшениціУ період всесвітніх погодних аномалій, наша держава не залишилося осторонь: спостерігаються перепади погоди від екстремальних холодів і зимових відлиг до посушливого літнього періоду. Що привело до того, що врожайність пшениці знизилася. У спробах вирішити цю проблему виробники знаходяться в постійному пошуку нових високоефективних сортів злакових культур. Тому саме насінництво озимої пшениці стало найважливішим напрямком на аграринку.

Якщо Ви виробник і переживаєте за урожай на Ваших родючих нивах, тоді Ви йдете в правильному напрямку, а саме - до нас. Насінництво озимої пшениці представлено нами найбільшими всесвітньо відомими виробниками насіннєвого матеріалу.

Впроваджуючи передові технології в насінництві озимої пшениці, а також спираючись на базу кращих наукових досягнень і походів, ці новатори вивели унікальні сорти посівних озимих злакових насіння.
Насінництво озимої пшениці в Україні представлено якісними посівними злаками, які чудово переносять різкі зміни погодних явищ, а також катаклізми пов'язані з ними. Крім того, завдяки науковим досягненням в насінництві озимої пшениці імунна система насіння прекрасно протистоїть безлічі згубних захворювань.
Пшениця одна з найдревніших культур на земній кулі і на сьогоднішній день знаходиться на першому провідному місці за посівними площами.
Тому насінництво озимої пшениці займає величезну нішу в українському агропромисловому комплексі. А високоякісний посівний матеріал перекладати нашим підприємством «Седна-Агро» у багато разів підніме врожайність на полях, що в свою чергу призведе до інтенсивного зростання сільськогосподарського виробництва

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення