Проект Канадські технології по обробці зерна у Вашому господарстві


Відеоролик про Програму вексельного фінансування закупівлі ЗЗР з Bayer CropScience та Міжнародною Фінансовою Корпорацією (IFC)

Детальнішу інформацію про Програму отримайте тут 


 

 

 

Захист рослин, програма

В Україні завжди було широко розвинене рослинництво і безліч продукції, вирощеної на землях нашої країни, відправляється також на експорт. Якщо Ви маєте намір підвищити продуктивність на власній земельній ділянці, у нас Вам готові запропонувати оптимальну програму захисту рослин. Ми знаємо, як домогтися високої врожайності на будь-якому грунті і при вирощуванні різних культур.

Захист рослин програмаЗахист рослин, програма для якого користується сьогодні великим попитом, актуальний для землеробів в різних районах країни. На одних ділянках велика кількість незручностей викликана бур'янами, на інших шкідниками. Наші співробітники знають, як домогтися кращої продуктивності на будь-якій ділянці в короткий термін. Про нашу програму захисту рослин задоволені клієнти залишають позитивні відгуки і ми впевнені, що і Вас не розчаруємо. Кожна культура потребує завжди в індивідуальному підході і ми пропонуємо тільки найкращі і перевірені засоби для її захисту. Звертайтеся в нашу компанію за програмою захисту рослин вже сьогодні і Ви зможете спостерігати суттєві результати вже зовсім скоро. У нас цінують довіру клієнтів і за ефективність наших методів ми відповідаємо. Почніть підвищувати продуктивність своєї ділянки вже сьогодні, звернувшись за допомогою до досвідчених і сумлінних фахівців нашої компанії.

Вас цікавить ефективний захист рослин? Програма від нашої фірми дозволить домогтися кращих результатів в стислий термін.

Задати питання по програмі захисту рослин Ви можете фахівцям нашої фірми за номером на сайті. Ми відкриті для роботи з кожним клієнтом і для співпраці пропонуємо зручні та вигідні умови. Подбайте про кращі умови для вирощування важливої культури на власній ділянці.

 

 

23 серпня 2018 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


23 травня 2018 року

Унікальні властивості та суперурожай сої

детальніше>>


8 травня 2018 року

З Днем Перемоги!

детальніше>>


5 квітня 2018 року

З Великоднем, шановні друзі!

детальніше>>


8 березня 2018 року

Зі святом весни!

детальніше>>


19 лютого 2018 року

V міжнародна конференція "Космічні технології для агробізнесу", Київ, 19 лютого 2018 року готель Братислава

детальніше>>


28 грудня 2017 року

З Новим роком та Різдвом Христовим!

детальніше>>


19 листопада 2017 року

З Днем сільського господарства!

детальніше>>


24 серпня 2017 року

З ДНЕМ НЕЗАЛЕЖНОСТІ УКРАЇНИ!

детальніше>>


16 серпня 2017 року

16 червня та 21 липня 2017 року на Агроарені в місті Умань були проведені традиційні Дні полів.

детальніше>>


8 березня 2017 року

Шановні колеги, любі жінки, дорогі українки!

детальніше>>


АРХІВ НОВИН

  G Analytics
Кошик
Товарів: 0
На суму: 0
Перейти до замовлення